wladyslaw kowalczyk dane co to znaczy

Konto KOWALCZYK WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 698/1716. Kontakt do Władysław

Informacje Władysław Kowalczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Kowalczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-698/1716), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kowalczyk wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 698/1716
Nazwisko: Kowalczyk
Imię/imiona: Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysław Kowalczyk Profil
Konto Władysław Kowalczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kowalczyk Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Kowalczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Kowalczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kowalczyk Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Kowalczyk lista podobnych osób Kowalczyka; Kowalczykowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Kowalczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.