edmund krajewski dane co to znaczy

Konto KRAJEWSKI EDMUND profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/1639. Kontakt do Edmund Krajewski

Informacje Edmund Krajewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edmund), nazwiska (np. Krajewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/1639), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na krajewski edmund to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/1639
Nazwisko: Krajewski
Imię/imiona: Edmund
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Edmund Krajewski Profil
Konto Edmund Krajewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Krajewski Edmund) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edmund Krajewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edmund Krajewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Krajewski Edmund pochopnie.

Obywatel Edmund Krajewski lista podobnych osób Krajewksi; Krajewskia; Krajewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Edmund Krajewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.