andrzej kulesza dane 00191/195 co to znaczy

Konto KULESZA ANDRZEJ FELIKS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00191/195. Kontakt do Andrzej Feliks

Informacje Andrzej Feliks Kulesza archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej Feliks), nazwiska (np. Kulesza), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00191/195), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kulesza andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00191/195
Nazwisko: Kulesza
Imię/imiona: Andrzej Feliks
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Andrzej Feliks Kulesza Profil
Konto Andrzej Feliks Kulesza Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kulesza Andrzej Feliks) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Feliks Kulesza), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Feliks Kulesza może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kulesza Andrzej Feliks pochopnie.

Obywatel Andrzej Feliks Kulesza lista podobnych osób Kuleszaa; Kuleszaowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Feliks Kulesza informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.