boguslaw kwasniak dane co znaczy

Konto KWAŚNIAK BOGUSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01278/23. Kontakt do Bogusław Kwaśniak krzyżówka

Informacje Bogusław Kwaśniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bogusław), nazwiska (np. Kwaśniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01278/23), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kwasniak boguslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01278/23
Nazwisko: Kwaśniak
Imię/imiona: Bogusław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Bogusław Kwaśniak Profil
Konto Bogusław Kwaśniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kwaśniak Bogusław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bogusław Kwaśniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bogusław Kwaśniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kwaśniak Bogusław pochopnie.

Obywatel Bogusław Kwaśniak lista podobnych osób Kwaśniaka; Kwaśniakowie; Bogósław; Bogusłow; ludzie.

Dane osobowe Bogusław Kwaśniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.