zygmunt lebioda dane 0604/482 co to znaczy

Konto LEBIODA ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/482. Kontakt do Zygmunt Lebioda kto to

Informacje Zygmunt Lebioda archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Lebioda), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/482), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na lebioda zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/482
Nazwisko: Lebioda
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zygmunt Lebioda Profil
Konto Zygmunt Lebioda Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Lebioda Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Lebioda), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Lebioda może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Lebioda Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Lebioda lista podobnych osób Lebiodaa; Lebiodaowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Lebioda informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .