edward lerwa dane 00277/1279 co to znaczy

Konto LERWA EDWARD MARIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00277/1279. Kontakt do Edward Mariusz

Informacje Edward Mariusz Lerwa archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward Mariusz), nazwiska (np. Lerwa), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00277/1279), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na lerwa edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00277/1279
Nazwisko: Lerwa
Imię/imiona: Edward Mariusz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Edward Mariusz Lerwa Profil
Konto Edward Mariusz Lerwa Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Lerwa Edward Mariusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Mariusz Lerwa), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Mariusz Lerwa może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Lerwa Edward Mariusz pochopnie.

Obywatel Edward Mariusz Lerwa lista podobnych osób Lerwaa; Lerwaowie; Edward Mariuzs; Edward Maruisz; Edwrad Mraiusz; Edward Moriusz; ludzie.

Dane osobowe Edward Mariusz Lerwa informacje kontaktowe w Wszystkie osoby L.