msclaw leszkiewicz dane co to znaczy

Konto LESZKIEWICZ MŚCISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/438. Kontakt do Mścisław

Informacje Mścisław Leszkiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mścisław), nazwiska (np. Leszkiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/438), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na leszkiewicz mscislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/438
Nazwisko: Leszkiewicz
Imię/imiona: Mścisław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Mścisław Leszkiewicz Profil
Konto Mścisław Leszkiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Leszkiewicz Mścisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mścisław Leszkiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mścisław Leszkiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Leszkiewicz Mścisław pochopnie.

Obywatel Mścisław Leszkiewicz lista podobnych osób Leszkiewizc; Leszkiewiczowi; Leszkiewicza; Leszkiewiczowie; Mścisłow; ludzie.

Dane osobowe Mścisław Leszkiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby L.