malgorzata lowska dane co to znaczy

Konto LISOWSKA MAŁGORZATA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 02042/700. Kontakt do Małgorzata

Informacje Małgorzata Lisowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Małgorzata), nazwiska (np. Lisowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-02042/700), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na lisowska malgorzata to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 02042/700
Nazwisko: Lisowska
Imię/imiona: Małgorzata
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Małgorzata Lisowska Profil
Konto Małgorzata Lisowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Lisowska Małgorzata) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Małgorzata Lisowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Małgorzata Lisowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Lisowska Małgorzata pochopnie.

Obywatel Małgorzata Lisowska lista podobnych osób Lisowksa; Lisowskaa; Lisowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Małgorzata Lisowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby L.