tomaszewska lojek dane co to znaczy

Konto ŁOJEK TOMASZEWSKA DĄBROWSKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/2057. Kontakt do

Informacje Tomaszewska Dąbrowska Łojek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tomaszewska Dąbrowska), nazwiska (np. Łojek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/2057), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na lojek tomaszewska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/2057
Nazwisko: Łojek
Imię/imiona: Tomaszewska Dąbrowska
Jednostka:
Nazwa bazy: EUGENIA
Konto Tomaszewska Dąbrowska Łojek Profil
Konto Tomaszewska Dąbrowska Łojek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Łojek Tomaszewska Dąbrowska) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tomaszewska Dąbrowska Łojek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tomaszewska Dąbrowska Łojek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Łojek Tomaszewska Dąbrowska pochopnie.

Obywatel Tomaszewska Dąbrowska Łojek lista podobnych osób Łojeka; Łojekowie; Tomazsewska Dąbrowska; ludzie.

Dane osobowe Tomaszewska Dąbrowska Łojek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby ?.