tadeusz majewski dane 0902/478 co to znaczy

Konto MAJEWSKI TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0902/478. Kontakt do Tadeusz Majewski

Informacje Tadeusz Majewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Majewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0902/478), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na majewski tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0902/478
Nazwisko: Majewski
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Tadeusz Majewski Profil
Konto Tadeusz Majewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Majewski Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Majewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Majewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Majewski Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Majewski lista podobnych osób Majewksi; Majewskia; Majewskiowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Majewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby M.