kazimierz markiewicz dane co to znaczy

Konto MARKIEWICZ KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001065/8. Kontakt do Kazimierz

Informacje Kazimierz Markiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Markiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001065/8), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na markiewicz kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001065/8
Nazwisko: Markiewicz
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Kazimierz Markiewicz Profil
Konto Kazimierz Markiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Markiewicz Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Markiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Markiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Markiewicz Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Markiewicz lista podobnych osób Markiewizc; Markiewiczowi; Markiewicza; Markiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Markiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby M.