stanlaw mtewicz dane 00234 co to znaczy

Konto MISTEWICZ STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00234 p.245. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Mistewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Mistewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00234-p.245), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na mistewicz stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00234 p.245
Nazwisko: Mistewicz
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Stanisław Mistewicz Profil
Konto Stanisław Mistewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Mistewicz Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Mistewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Mistewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Mistewicz Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Mistewicz lista podobnych osób Mistewizc; Mistewiczowi; Mistewicza; Mistewiczowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Mistewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby M.