zenon modzelewski dane 649/40 co to znaczy

Konto MODZELEWSKI ZENON profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 649/40. Kontakt do Zenon Modzelewski

Informacje Zenon Modzelewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zenon), nazwiska (np. Modzelewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-649/40), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na modzelewski zenon to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 649/40
Nazwisko: Modzelewski
Imię/imiona: Zenon
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Zenon Modzelewski Profil
Konto Zenon Modzelewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Modzelewski Zenon) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zenon Modzelewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zenon Modzelewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Modzelewski Zenon pochopnie.

Obywatel Zenon Modzelewski lista podobnych osób Modzelewksi; Modzelewskia; Modzelewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zenon Modzelewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby M.