andrzej muranowicz dane co to znaczy

Konto MURANOWICZ ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00751/220. Kontakt do Andrzej Muranowicz

Informacje Andrzej Muranowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Muranowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00751/220), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na muranowicz andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00751/220
Nazwisko: Muranowicz
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Andrzej Muranowicz Profil
Konto Andrzej Muranowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Muranowicz Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Muranowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Muranowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Muranowicz Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Muranowicz lista podobnych osób Muranowizc; Muranowiczowi; Murnaowicz; Muranowicza; Muranowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Muranowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby M.