niedzialek dane 0290/470 co to znaczy

Konto NIEDZIAŁEK JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0290/470. Kontakt do Jan Niedziałek kto to

Informacje Jan Niedziałek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Niedziałek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0290/470), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na niedzialek jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0290/470
Nazwisko: Niedziałek
Imię/imiona: Jan
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Jan Niedziałek Profil
Konto Jan Niedziałek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Niedziałek Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Niedziałek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Niedziałek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Niedziałek Jan pochopnie.

Obywatel Jan Niedziałek lista podobnych osób Niedziałeka; Niedziałekowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Niedziałek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .