jacek niedziela dane 00688/17 co to znaczy

Konto NIEDZIELA JACEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00688/17. Kontakt do Jacek Niedziela adres

Informacje Jacek Niedziela archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jacek), nazwiska (np. Niedziela), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00688/17), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na niedziela jacek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00688/17
Nazwisko: Niedziela
Imię/imiona: Jacek
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Jacek Niedziela Profil
Konto Jacek Niedziela Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Niedziela Jacek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jacek Niedziela), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jacek Niedziela może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Niedziela Jacek pochopnie.

Obywatel Jacek Niedziela lista podobnych osób Niedzielaa; Niedzielaowie; ludzie.

Dane osobowe Jacek Niedziela informacje kontaktowe w Wszystkie osoby N.