janusz nowosielski dane co znaczy

Konto NOWOSIELSKI JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/3498. Kontakt do Janusz krzyżówka

Informacje Janusz Nowosielski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz), nazwiska (np. Nowosielski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/3498), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na nowosielski janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/3498
Nazwisko: Nowosielski
Imię/imiona: Janusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Janusz Nowosielski Profil
Konto Janusz Nowosielski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Nowosielski Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Nowosielski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Nowosielski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Nowosielski Janusz pochopnie.

Obywatel Janusz Nowosielski lista podobnych osób Nowosielksi; Nowosielskia; Nowosielskiowie; Januzs; ludzie.

Dane osobowe Janusz Nowosielski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby N.