ryszard osica dane 00328/141 co znaczy

Konto OSICA RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/141. Kontakt do Ryszard Osica kto to krzyżówka

Informacje Ryszard Osica archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Osica), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/141), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na osica ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/141
Nazwisko: Osica
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Ryszard Osica Profil
Konto Ryszard Osica Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Osica Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Osica), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Osica może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Osica Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Osica lista podobnych osób Osicaa; Osicaowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Osica informacje kontaktowe w Wszystkie osoby O.