zdzlaw pawlina dane 00768/75 co to znaczy

Konto PAWLINA ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00768/75. Kontakt do Zdzisław Pawlina

Informacje Zdzisław Pawlina archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Pawlina), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00768/75), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na pawlina zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00768/75
Nazwisko: Pawlina
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Zdzisław Pawlina Profil
Konto Zdzisław Pawlina Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Pawlina Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Pawlina), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Pawlina może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Pawlina Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Pawlina lista podobnych osób Pawlinaa; Pawlinaowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Pawlina informacje kontaktowe w Wszystkie osoby P.