janusz pentowski dane co to znaczy

Konto PENTOWSKI JANUSZ BERNARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/2606. Kontakt do Janusz

Informacje Janusz Bernard Pentowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz Bernard), nazwiska (np. Pentowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/2606), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na pentowski janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/2606
Nazwisko: Pentowski
Imię/imiona: Janusz Bernard
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Janusz Bernard Pentowski Profil
Konto Janusz Bernard Pentowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Pentowski Janusz Bernard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Bernard Pentowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Bernard Pentowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Pentowski Janusz Bernard pochopnie.

Obywatel Janusz Bernard Pentowski lista podobnych osób Pentowksi; Pentowskia; Pentowskiowie; Januzs Bernard; Janusz Bernrad; ludzie.

Dane osobowe Janusz Bernard Pentowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby P.