leszek perkowski dane co to znaczy

Konto PERKOWSKI LESZEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/1139. Kontakt do Leszek Perkowski

Informacje Leszek Perkowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leszek), nazwiska (np. Perkowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/1139), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na perkowski leszek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/1139
Nazwisko: Perkowski
Imię/imiona: Leszek
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Leszek Perkowski Profil
Konto Leszek Perkowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Perkowski Leszek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leszek Perkowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leszek Perkowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Perkowski Leszek pochopnie.

Obywatel Leszek Perkowski lista podobnych osób Perkowksi; Perkowskia; Perkowskiowie; Lezsek; ludzie.

Dane osobowe Leszek Perkowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby P.