edward piotrowicz dane co znaczy

Konto PIOTROWICZ EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2290. Kontakt do Edward Piotrowicz krzyżówka

Informacje Edward Piotrowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Piotrowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2290), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na piotrowicz edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2290
Nazwisko: Piotrowicz
Imię/imiona: Edward
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Edward Piotrowicz Profil
Konto Edward Piotrowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Piotrowicz Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Piotrowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Piotrowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Piotrowicz Edward pochopnie.

Obywatel Edward Piotrowicz lista podobnych osób Piotrowizc; Piotrowiczowi; Piotrowicza; Piotrowiczowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Piotrowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby P.