leon podymniak dane 0193/4924 co to znaczy

Konto PODYMNIAK LEON profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/4924. Kontakt do Leon Podymniak adres i

Informacje Leon Podymniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leon), nazwiska (np. Podymniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/4924), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na podymniak leon to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/4924
Nazwisko: Podymniak
Imię/imiona: Leon
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Leon Podymniak Profil
Konto Leon Podymniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Podymniak Leon) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leon Podymniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leon Podymniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Podymniak Leon pochopnie.

Obywatel Leon Podymniak lista podobnych osób Podymniaka; Podymniakowie; ludzie.

Dane osobowe Leon Podymniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby P.