antoni pokrywka dane 0866/792 co to znaczy

Konto POKRYWKA ANTONI profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0866/792. Kontakt do Antoni Pokrywka adres

Informacje Antoni Pokrywka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antoni), nazwiska (np. Pokrywka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0866/792), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na pokrywka antoni to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0866/792
Nazwisko: Pokrywka
Imię/imiona: Antoni
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Antoni Pokrywka Profil
Konto Antoni Pokrywka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Pokrywka Antoni) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antoni Pokrywka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antoni Pokrywka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Pokrywka Antoni pochopnie.

Obywatel Antoni Pokrywka lista podobnych osób Pokrywkaa; Pokrywkaowie; ludzie.

Dane osobowe Antoni Pokrywka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby P.