marian rogozinski dane co to znaczy

Konto ROGOZIŃSKI MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/2618. Kontakt do Marian Rogoziński

Informacje Marian Rogoziński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Rogoziński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/2618), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na rogozinski marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/2618
Nazwisko: Rogoziński
Imię/imiona: Marian
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Marian Rogoziński Profil
Konto Marian Rogoziński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Rogoziński Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Rogoziński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Rogoziński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Rogoziński Marian pochopnie.

Obywatel Marian Rogoziński lista podobnych osób Rogozińksi; Rogozińskia; Rogozińskiowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Rogoziński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby R.