leokadia siemak dane 696/1344 co to znaczy

Konto SIEMAK LEOKADIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 696/1344. Kontakt do Leokadia Siemak adres

Informacje Leokadia Siemak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leokadia), nazwiska (np. Siemak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-696/1344), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na siemak leokadia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 696/1344
Nazwisko: Siemak
Imię/imiona: Leokadia
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Leokadia Siemak Profil
Konto Leokadia Siemak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Siemak Leokadia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leokadia Siemak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leokadia Siemak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Siemak Leokadia pochopnie.

Obywatel Leokadia Siemak lista podobnych osób Siemaka; Siemakowie; ludzie.

Dane osobowe Leokadia Siemak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.