marian skomra dane 001198/2610 co to znaczy

Konto SKOMRA MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/2610. Kontakt do Marian Skomra adres i

Informacje Marian Skomra archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Skomra), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/2610), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na skomra marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/2610
Nazwisko: Skomra
Imię/imiona: Marian
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Marian Skomra Profil
Konto Marian Skomra Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Skomra Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Skomra), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Skomra może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Skomra Marian pochopnie.

Obywatel Marian Skomra lista podobnych osób Ksomra; Skomraa; Skomraowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Skomra informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.