kazimierz sledz dane co to znaczy

Konto ŚLEDZ KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00283/1135. Kontakt do Kazimierz Śledz

Informacje Kazimierz Śledz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Śledz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00283/1135), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na sledz kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00283/1135
Nazwisko: Śledz
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Kazimierz Śledz Profil
Konto Kazimierz Śledz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Śledz Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Śledz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Śledz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Śledz Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Śledz lista podobnych osób Śledza; Śledzowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Śledz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby ?.