henryk slusarek dane 707/648 co znaczy

Konto ŚLUSAREK HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/648. Kontakt do Henryk Ślusarek kto to krzyżówka

Informacje Henryk Ślusarek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Ślusarek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/648), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na slusarek henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/648
Nazwisko: Ślusarek
Imię/imiona: Henryk
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Henryk Ślusarek Profil
Konto Henryk Ślusarek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ślusarek Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Ślusarek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Ślusarek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ślusarek Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Ślusarek lista podobnych osób Ślusareka; Ślusarekowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Ślusarek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby ?.