witold stanczyk dane 0912/1370 co to znaczy

Konto STAŃCZYK WITOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/1370. Kontakt do Witold Stańczyk adres

Informacje Witold Stańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Witold), nazwiska (np. Stańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/1370), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na stanczyk witold to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/1370
Nazwisko: Stańczyk
Imię/imiona: Witold
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Witold Stańczyk Profil
Konto Witold Stańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Stańczyk Witold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Witold Stańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Witold Stańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Stańczyk Witold pochopnie.

Obywatel Witold Stańczyk lista podobnych osób Stańczyka; Stańczykowie; ludzie.

Dane osobowe Witold Stańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.