monika stelmaszczyk dane co to znaczy

Konto STELMASZCZYK MONIKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/4993. Kontakt do Monika

Informacje Monika Stelmaszczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Monika), nazwiska (np. Stelmaszczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/4993), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na stelmaszczyk monika to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/4993
Nazwisko: Stelmaszczyk
Imię/imiona: Monika
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Monika Stelmaszczyk Profil
Konto Monika Stelmaszczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Stelmaszczyk Monika) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Monika Stelmaszczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Monika Stelmaszczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Stelmaszczyk Monika pochopnie.

Obywatel Monika Stelmaszczyk lista podobnych osób Stelmaszczyka; Stelmaszczykowie; ludzie.

Dane osobowe Monika Stelmaszczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.