jozef strozyk dane 693/1656 co to znaczy

Konto STROŻYK JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 693/1656. Kontakt do Józef Strożyk kto to

Informacje Józef Strożyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Strożyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-693/1656), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na strozyk jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 693/1656
Nazwisko: Strożyk
Imię/imiona: Józef
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: JW. 3443 Poznań
Konto Józef Strożyk Profil
Konto Józef Strożyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Strożyk Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Strożyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Strożyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Strożyk Józef pochopnie.

Obywatel Józef Strożyk lista podobnych osób Strożyka; Strożykowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Strożyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .