alfred swity dane 001198/1192 co to znaczy

Konto ŚWITY ALFRED profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/1192. Kontakt do Alfred Świty adres i

Informacje Alfred Świty archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Alfred), nazwiska (np. Świty), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/1192), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na swity alfred to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/1192
Nazwisko: Świty
Imię/imiona: Alfred
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Alfred Świty Profil
Konto Alfred Świty Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Świty Alfred) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Alfred Świty), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Alfred Świty może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Świty Alfred pochopnie.

Obywatel Alfred Świty lista podobnych osób Świtya; Śwityowie; ludzie.

Dane osobowe Alfred Świty informacje kontaktowe w Wszystkie osoby ?.