jozef szczepanik dane 0902/788 co to znaczy

Konto SZCZEPANIK JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0902/788. Kontakt do Józef Szczepanik

Informacje Józef Szczepanik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Szczepanik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0902/788), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na szczepanik jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0902/788
Nazwisko: Szczepanik
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Szczepanik Profil
Konto Józef Szczepanik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Szczepanik Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Szczepanik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Szczepanik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Szczepanik Józef pochopnie.

Obywatel Józef Szczepanik lista podobnych osób Szczepnaik; Szczepanika; Szczepanikowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Szczepanik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.