halina szurlejskibinska dane co to znaczy

Konto SZURLEJSKIBIŃSKA HALINA TERESA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/1073. Kontakt do Halina

Informacje Halina Teresa Szurlejskibińska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Halina Teresa), nazwiska (np. Szurlejskibińska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/1073), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na szurlejskibinska halina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/1073
Nazwisko: Szurlejskibińska
Imię/imiona: Halina Teresa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Halina Teresa Szurlejskibińska Profil
Konto Halina Teresa Szurlejskibińska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Szurlejskibińska Halina Teresa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Halina Teresa Szurlejskibińska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Halina Teresa Szurlejskibińska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Szurlejskibińska Halina Teresa pochopnie.

Obywatel Halina Teresa Szurlejskibińska lista podobnych osób Szurlejksibińksa; Szurlejskibińskaa; Szurlejskibińskaowie; Halima Teresa; ludzie.

Dane osobowe Halina Teresa Szurlejskibińska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.