lucyna tarnachowski dane co to znaczy

Konto TARNACHOWSKI LUCYNA DANUTA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/1389. Kontakt do Lucyna

Informacje Lucyna Danuta Tarnachowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Lucyna Danuta), nazwiska (np. Tarnachowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/1389), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na tarnachowski lucyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/1389
Nazwisko: Tarnachowski
Imię/imiona: Lucyna Danuta
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Lucyna Danuta Tarnachowski Profil
Konto Lucyna Danuta Tarnachowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Tarnachowski Lucyna Danuta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Lucyna Danuta Tarnachowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Lucyna Danuta Tarnachowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Tarnachowski Lucyna Danuta pochopnie.

Obywatel Lucyna Danuta Tarnachowski lista podobnych osób Tarnachowksi; Tarnahowski; Tarnachowskia; Tarnachowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Lucyna Danuta Tarnachowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby T.