anna uberna dane 00277/1125 co to znaczy

Konto UBERNA ANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00277/1125. Kontakt do Anna Uberna adres i

Informacje Anna Uberna archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anna), nazwiska (np. Uberna), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00277/1125), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uberna anna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00277/1125
Nazwisko: Uberna
Imię/imiona: Anna
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Anna Uberna Profil
Konto Anna Uberna Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uberna Anna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anna Uberna), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anna Uberna może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uberna Anna pochopnie.

Obywatel Anna Uberna lista podobnych osób Ubernaa; Ubernaowie; ludzie.

Dane osobowe Anna Uberna informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.