stanlaw ubozak dane 00612/4722 co to znaczy

Konto UBOŻAK STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/4722. Kontakt do Stanisław Ubożak

Informacje Stanisław Ubożak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Ubożak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/4722), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ubozak stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/4722
Nazwisko: Ubożak
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Stanisław Ubożak Profil
Konto Stanisław Ubożak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ubożak Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Ubożak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Ubożak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ubożak Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Ubożak lista podobnych osób Ubożaka; Ubożakowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Ubożak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.