tadeusz ubych dane 00688/85 co to znaczy

Konto UBYCH TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00688/85. Kontakt do Tadeusz Ubych adres i

Informacje Tadeusz Ubych archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Ubych), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00688/85), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ubych tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00688/85
Nazwisko: Ubych
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Tadeusz Ubych Profil
Konto Tadeusz Ubych Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ubych Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Ubych), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Ubych może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ubych Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Ubych lista podobnych osób Ubyh; Ubycha; Ubychowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Ubych informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.