andrzej ubysz dane 0604/1701 co to znaczy

Konto UBYSZ ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/1701. Kontakt do Andrzej Ubysz adres i

Informacje Andrzej Ubysz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Ubysz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/1701), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ubysz andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/1701
Nazwisko: Ubysz
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Andrzej Ubysz Profil
Konto Andrzej Ubysz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ubysz Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Ubysz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Ubysz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ubysz Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Ubysz lista podobnych osób Ubysza; Ubyszowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Ubysz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.