ryszard ubysz dane 0854/1031 co to znaczy

Konto UBYSZ RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/1031. Kontakt do Ryszard Ubysz adres i

Informacje Ryszard Ubysz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Ubysz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/1031), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ubysz ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/1031
Nazwisko: Ubysz
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ryszard Ubysz Profil
Konto Ryszard Ubysz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ubysz Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Ubysz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Ubysz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ubysz Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Ubysz lista podobnych osób Ubysza; Ubyszowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Ubysz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.