zbigniew uchamanski dane co to znaczy

Konto UCHAMAŃSKI ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/515. Kontakt do Zbigniew

Informacje Zbigniew Uchamański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Uchamański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/515), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchamanski zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/515
Nazwisko: Uchamański
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zbigniew Uchamański Profil
Konto Zbigniew Uchamański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchamański Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Uchamański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Uchamański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchamański Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Uchamański lista podobnych osób Uchamańksi; Uhamański; Uchamańskia; Uchamańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Uchamański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.