maria uchanska dane 00612/526 co to znaczy

Konto UCHAŃSKA MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/526. Kontakt do Maria Uchańska adres i

Informacje Maria Uchańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Maria), nazwiska (np. Uchańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/526), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchanska maria to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/526
Nazwisko: Uchańska
Imię/imiona: Maria
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Maria Uchańska Profil
Konto Maria Uchańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchańska Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Maria Uchańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Maria Uchańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchańska Maria pochopnie.

Obywatel Maria Uchańska lista podobnych osób Uchańksa; Uhańska; Uchańskaa; Uchańskaowie; Mraia; Moria; ludzie.

Dane osobowe Maria Uchańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.