aleksander uchanski dane co to znaczy

Konto UCHAŃSKI ALEKSANDER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00170/67. Kontakt do Aleksander

Informacje Aleksander Uchański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Aleksander), nazwiska (np. Uchański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00170/67), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchanski aleksander to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00170/67
Nazwisko: Uchański
Imię/imiona: Aleksander
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Aleksander Uchański Profil
Konto Aleksander Uchański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchański Aleksander) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Aleksander Uchański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Aleksander Uchański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchański Aleksander pochopnie.

Obywatel Aleksander Uchański lista podobnych osób Uchańksi; Uhański; Uchańskia; Uchańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Aleksander Uchański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.