uchanski dane 00611/69 co to znaczy

Konto UCHAŃSKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/69. Kontakt do Jan Uchański adres i

Informacje Jan Uchański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Uchański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/69), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchanski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/69
Nazwisko: Uchański
Imię/imiona: Jan
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Jan Uchański Profil
Konto Jan Uchański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchański Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Uchański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Uchański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchański Jan pochopnie.

Obywatel Jan Uchański lista podobnych osób Uchańksi; Uhański; Uchańskia; Uchańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Uchański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.