jadwiga uchlik dane 980/158 co to znaczy

Konto UCHLIK JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 980/158. Kontakt do Jadwiga Uchlik adres i

Informacje Jadwiga Uchlik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Uchlik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-980/158), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchlik jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 980/158
Nazwisko: Uchlik
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Jadwiga Uchlik Profil
Konto Jadwiga Uchlik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchlik Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Uchlik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Uchlik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchlik Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Uchlik lista podobnych osób Uhlik; Uchlika; Uchlikowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Uchlik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.