boleslaw uchman dane 00966/685 co to znaczy

Konto UCHMAN BOLESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/685. Kontakt do Bolesław Uchman adres

Informacje Bolesław Uchman archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bolesław), nazwiska (np. Uchman), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/685), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchman boleslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/685
Nazwisko: Uchman
Imię/imiona: Bolesław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Bolesław Uchman Profil
Konto Bolesław Uchman Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchman Bolesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bolesław Uchman), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bolesław Uchman może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchman Bolesław pochopnie.

Obywatel Bolesław Uchman lista podobnych osób Uhman; Uchmna; Uchmana; Uchmanowie; Bolesłow; ludzie.

Dane osobowe Bolesław Uchman informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.