stanlaw uchman dane 01167/571 co to znaczy

Konto UCHMAN STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01167/571. Kontakt do Stanisław Uchman

Informacje Stanisław Uchman archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Uchman), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01167/571), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchman stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01167/571
Nazwisko: Uchman
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Uchman Profil
Konto Stanisław Uchman Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchman Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Uchman), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Uchman może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchman Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Uchman lista podobnych osób Uhman; Uchmna; Uchmana; Uchmanowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Uchman informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.