waldemar uchman dane 01267/29 co to znaczy

Konto UCHMAN WALDEMAR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01267/29. Kontakt do Waldemar Uchman adres

Informacje Waldemar Uchman archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Waldemar), nazwiska (np. Uchman), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01267/29), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchman waldemar to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01267/29
Nazwisko: Uchman
Imię/imiona: Waldemar
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Waldemar Uchman Profil
Konto Waldemar Uchman Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchman Waldemar) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Waldemar Uchman), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Waldemar Uchman może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchman Waldemar pochopnie.

Obywatel Waldemar Uchman lista podobnych osób Uhman; Uchmna; Uchmana; Uchmanowie; Waldemra; Waldemor; ludzie.

Dane osobowe Waldemar Uchman informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.