jacek uchmanowicz dane co to znaczy

Konto UCHMANOWICZ JACEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/1096. Kontakt do Jacek Uchmanowicz

Informacje Jacek Uchmanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jacek), nazwiska (np. Uchmanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/1096), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchmanowicz jacek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/1096
Nazwisko: Uchmanowicz
Imię/imiona: Jacek
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jacek Uchmanowicz Profil
Konto Jacek Uchmanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchmanowicz Jacek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jacek Uchmanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jacek Uchmanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchmanowicz Jacek pochopnie.

Obywatel Jacek Uchmanowicz lista podobnych osób Uchmanowizc; Uchmanowiczowi; Uhmanowicz; Uchmnaowicz; Uchmanowicza; Uchmanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Jacek Uchmanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.